Zabezpiecz
domW dzisiejszych czasach systemy alarmowe to nieodzowny element zabezpieczenia naszego dobytku. Stosując profesjonalne systemy zabezpieczenia masz pewność, że Twój dom lub firma będzie bezpieczna podczas nieobecności.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Każdy system projektowany jest indywidualnie do potrzeb klienta oraz do przestrzennej organizacji obiektu. W fazie projektu można wyeliminować zbędne zabezpieczenia, przez co ograniczymy koszty przedsięwzięcia. Montowany przez nas sprzęt posiada odpowiednie atesty i homologacje, stosujemy sprzęt tylko najlepszych producentów klasy C z 3 letnią gwarancją

Nowoczesne centrale alarmowe posiadają możliwość sterowania przewodowego jak i bezprzewodowego . Stosując czujniki bezprzewodowe, nie musisz obawiać się wiercenia i kucia w ścianach. Dla każdego zaprojektowanego przez naszą firmę  systemu alarmowego zapewniamy pełen serwis i późniejszą konserwację.

Systemy alarmowe to nie tylko zabezpieczenie dobytku, ale także możliwości sterowania automatyką domową np. ogrzewaniem, bramą wjazdową i garażową, roletami, klimatyzacją czy zraszaczami ogrodowymi. W każdej chwili możemy otrzymywać odpowiednie wiadomości o stanie alarmowym w obiekcie prosto na telefon komórkowy, czy samemu sterować inteligentnym budynkiem.

Każdy z nas posiada takie miejsce w którym odpoczywa, regeneruje siły i spędza piękne chwile w gronie swojej najbliższej rodziny. Jest bez znaczenia czy mieszkamy w apartamencie, willi, czy w drewnianym domku z ogródkiem - zawsze będzie to miejsce odpowiadające jednej definicji.W każdym domu najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Życie staje się prostsze gdy możemy za pomocą pilota lub telefonu włączyć zraszacz ogrodowy lub zamknąć rolety. Będziemy się czuć bezpieczniej ze świadomością, że nasz dom sam zakręci wodę gdy pęknie rura w łazience lub sam odetnie dopływ gazu gdy pojawi się niebezpieczeństwo wybuchu. Bardziej komfortowe będzie zaparkowanie samochodu w garażu gdy otworzymy bramę mrugnięciem świateł.

Chętniej wrócimy do domu po letnim urlopie, gdy będziemy mieli możliwość włączenia klimatyzacji jeszcze w samolocie. Inteligentny budynek to nie tylko instalacje automatyki domowej, to także strażnik naszego bezpieczeństwa. Wszystkie możliwe funkcje sterowania urządzeniami posiadającymi obwód elektryczny można zrealizować za pomocą inteligentnych systemów zabezpieczeń.

 

Twój telefon komórkowy umożliwi Ci sterowanie urządzeniami zewnętrznymi podłączonymi do systemu alarmowego. Wysyłając SMS-a lub dzwoniąc do Twojego systemu możesz załączyć ogrzewanie, czy oświetlenie zewnętrzne. Do sterowania możesz także wykorzystać Internet. W każdym momencie możesz otrzymać dokładny raport o każdym zdarzeniu z systemu.