Zabezpiecz
domJedną z oferowanych przez nas rozwiązań jest wdrożenie sytemu Linux w firmie.


Jeżeli chcesz ograniczyć koszty ponoszone na zakup systemu Windows to nie ma lepszego rozwiązania niż Linux. Nie należy obawiać się systemów operacyjnych Linuxa, w obecnej chwili funkcjonalnością w niczym nie ustępują systemom Windows, a korzystanie jest równie intuicyjne i łatwe. Należy przerwać mit o tym, że Linux jest trudny, skomplikowany i nadający się tylko dla pasjonatów tego systemu. Każdy może nauczyć się obsługi Linuxa tak jak opanował obsługę systemu Windows.
Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i doradzimy w sprawie doboru oprogramowania.

System Linux posiada wiele zalet:

Bezpieczniejszy komputer - praca z systemem Linuxa jest dużo bezpieczniejsza, istnieje mniejsze ryzyko zawirusowania komputera, ponieważ ilość krążących wirusów zagrażających Linuxowi jest bardzo niska.

Brak kosztów za system i oprogramowanie - za Windowsa musisz zapłacić, nawet wtedy gdy jest on dołączony do nowo kupionego sprzętu, wszystko jest wliczone w cenę, sprawdź ile kosztuje komputer bez systemu Windows. Linux natomiast jest oprogramowaniem za który nie musisz ponosić opłat i jest to w 100% legalne, nie posiada nawet ograniczenia dotyczącego ilości komputerów na których jest zainstalowany, jak to jest w przypadku Windowsa.

Brak ograniczeń - kupując Windowsa dostajesz możliwość korzystania z niego tylko i wyłącznie na jednym komputerze, z Linuxem nie ma takiego problemu, możesz instalować go na wielu komputerach w firmie jak i również przenieść go do domu. Na dodatek z każdym wolnym oprogramowaniem dostajesz jego kod źródłowy z możliwością dokonywania w nim zmian, czy korzystania z jego fragmentów dla swoich programów. Tego nigdy nie zagwarantuje ci Windows.

Stabilne działanie - możesz być pewien, że system Linux zapewni ci ciągłość pracy i nie zwiesi się w najmniej odpowiedni momencie, mogą zwiesić się poszczególne aplikacje np. Firefox ale zawieszenie działania całego systemu jest mało spotykanym zjawiskiem. Może działać on przez lata bez restartu.

Oszczędność czasu przy instalacji - instalując Linuxa nie musisz bawić się w instalowanie dodatkowych elementów typu antywirus czy pakiety biurowe, ponieważ z Linuxem masz to zagwarantowane. Po prostu instalujesz gotowy system ze wszystkimi potrzebnymi Ci narzędziami do pracy i rozrywki. OpenOffice, GIMP, Evolution, Firefox, programy do odtwarzania multimediów, narzędzia dla programistów i to wszystko dostajesz bezpłatnie razem z systemem.

To tylko niektóre z plusów przemawiających za skorzystaniem z oprogramowania Linuxa. Jeśli jesteś zainteresowany zapraszamy po więcej informacji.